Karjeros galimybės

Karjeros galimybės

Oro ir jūrų uostų plėtra, kelių tinklo planavimas ir statyba, saugaus eismo sistemos, informacinių technologijų infrastruktūros ateitis – ar norėtum dirbti institucijoje, atsakingoje už pagrindinius Lietuvos infrastruktūros projektus?
Naujausios vadybos metodikos ir visos galimybės nuolat siekti profesinio tobulėjimo  – ar norėtum dirbti geriausioje valstybės institucijoje?
Tikėjimas, kad valstybei labiausiai reikia sąžiningų, kūrybingų, iniciatyvių ir energingų žmonių, – ar tiki, kad valstybė sparčiai keičiasi ir tu gali tapti tarnautoju, kurio idėjos prisidės prie šio pokyčio?

Susisiekimo ministerija, kurios misija kurti saugų ir visuomenės lūkesčius tenkinantį susisiekimą, kviečia iniciatyvius, atvirus iššūkiams ir naujovėms specialistus tapti komandos nariais.  
TIKIME, kad imlūs, siekiantys žinių, sąžiningi darbuotojai gali prisidėti prie tolesnės sėkmingos veiklos, įgyvendinant visuomenei reikšmingus Lietuvos susisiekimo sektoriaus projektus.
TIKIMĖS, kad kiekvienas naujas mūsų komandos narys prisidės prie ministerijos vertybių  – atsakomybės, pagarbos ir atvirumo, nuolatinio tobulėjimo – puoselėjimo.
PAŽADAME, kad būtent čia galėsite jaustis vertinami, reikalingi ir naudingi, pritaikyti savo gebėjimus ir realizuoti idėjas, nes:

  • dirbsite prasmingą darbą dinamiškoje aplinkoje, kuriant ir tobulinant Lietuvos susisiekimo sistemą
  • ministerijos veiklos procesai skaidrūs ir suprantami
  • dirbame pagal LEAN principus
  • turėsite galimybes nuolat tobulėti ir siekti karjeros
  • sudarytos sąlygos dirbti nuotoliniu būdu ir pagal lankstų darbo grafiką
  • išbandysite save pasitikėjimu ir pagarba grįstoje aplinkoje, kurioje nebijoma pripažinti klaidų ir mokytis iš jų
  • norime būti geriausi, todėl ieškome geriausių. Jeigu esate ambicingas, sąžiningas, norintis veikti ir tobulėti susisiekimo srityje, ši darbovietė laukia Jūsų!

Dairaisi karjeros galimybių? Norėtum tapti mūsų komandos dalimi? Kviečiame prisijungti. Rašykite karjera@sumin.lt, CV prašytume siųsti Europass XML/pdf XML formatu.

__________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2018-10-18