Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


9 iš 10 Susisiekimo ministerijos valdymo srities įmonių – teigiamas gerosios valdysenos indeksas, pelnyti apdovanojimai

Data

2019 11 26

Įvertinimas
0
00_ver-1.jpg

Šiandien Vilniuje surengtame 2018–2019 m. valstybės valdomų įmonių gerosios valdysenos indekso rezultatų pristatyme apdovanojimais įvertintos trys Susisiekimo ministerijos valdymo sričiai priskirtos valstybės valdomos įmonės – AB „Smiltynės perkėla“, AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir VĮ „Oro navigacija“.

 

Pažymėtina, kad 9 iš 10 Susisiekimo ministerijos valdymo sričiai priskirtų valstybės valdomų įmonių (VVĮ) gerosios valdysenos indeksas yra teigiamas (A; A-; A+). Iš jų AB „Smiltynės perkėla“ pelnė aukščiausią (A+) įvertinimą ir buvo pripažinta valdysenos lydere vidutinių VVĮ kategorijoje.

 

Dar dviem susisiekimo sektoriaus įmonėms įteiktos specialios nominacijos: „Profesionaliausia valdyba“ – AB „Lietuvos geležinkeliai“ įmonių grupei ir „Antikorupcijos priemonių lyderis“ – VĮ „Oro navigacija“.

 

VVĮ gerosios valdysenos indeksas – vienas pagrindinių įrankių, kuriuo vertinama VVĮ valdymo kokybė. Šį indeksą kasmet sudaro ir pristato VšĮ „Stebėsenos ir prognozių agentūra“, atsižvelgdama į EBPO rekomendacijas, NASDAQ bendrovių valdymo kodeksą, Nuosavybės gairių, Skaidrumo gairių ir Atrankos gairių nuostatas bei kitus VVĮ veiklą reglamentuojančius dokumentus ir geriausias pasaulines korporatyvinio valdymo praktikas.