Artimiausiu metu – naujas Registrų centro vadovo konkursas

Data

2018 04 09

Įvertinimas
1
4855_3aedd1db143b60a64a7b2c0b41f1f79b.jpg

Siekdama pritraukti kuo daugiau pretendentų į VĮ Registrų centro vadovo konkursą, Susisiekimo ministerija informuoja, kad konkursą numatoma paskelbti balandžio 23 d. Teikti dokumentus kandidatai galės dvi savaites nuo šios datos.

Apie šį konkursą ir reikalavimus jo dalyviams bus skelbiama Susisiekimo ministerijos interneto svetainės skyriuje „Karjeros galimybės“ (http://sumin.lrv.lt/lt/karjeros-galimybes), taip pat Valstybės tarnybos departamento ir Registrų centro interneto svetainėse.

Konkursas Registrų centro vadovo pareigoms bus skelbiamas antrą kartą. Š. m. vasario mėn. paskelbto pirmojo konkurso metu nepavyko pritraukti kandidatų, todėl dabar yra peržiūrimos konkurso sąlygos ir iš dalies keičiami reikalavimai vadovui.

VĮ Registrų centro generalinio direktoriaus pareigoms bus ieškoma nepriekaištingos reputacijos aukščiausio lygio vadovo, sukaupusio solidžią darbo patirtį.

Registrų centras be nuolatinio vadovo liko praėjusių metų pavasarį. Šiuo metu valstybės įmonei vadovauja Ieva Tarailienė, laikinai einanti direktoriaus pavaduotojo juridinių asmenų registrui ir rinkodarai pareigas.

Pernai lapkričio 15 d. Vyriausybė nusprendė įgalioti Susisiekimo ministeriją įgyvendinti Registrų centro savininko teises ir pareigas.

Registrų centras tvarko esminius valstybės informacinius išteklius – pagrindinius valstybės registrus ir informacines sistemas. Juose kaupiami mūsų šaliai svarbūs duomenys, kurių pagrindu kuriamos ir teikiamos elektroninės paslaugos.