Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Aviacijos verslui plėtoti – investicinis projektas Vilniaus oro uoste

Data

2016 05 23

Įvertinimas
0
3009e.jpg

Vilniaus oro uoste pradedamas vykdyti investicinis projektas „VNO Industrial Area“. 8 hektarų ploto oro uosto teritorijoje siekiama įkurdinti nedidelių orlaivių priežiūros ir remonto, oro krovinių gabenimo, verslo ir bendrosios aviacijos paslaugas teikiančias įmones. Vilniaus oro uostas į šį projektą numato investuoti 7 mln. eurų.

Pietvakarinėje oro uosto dalyje šalia prieš kelerius metus atidarytos priešgaisrinės gelbėjimo stoties įsikursiantis „VNO Industrial Area“ investuotojams pasiūlys šešis statybai paruoštus žemės sklypus. Projekto teritorijoje bus įrengta nauja infrastruktūra – inžineriniai ir telekomunikacijų tinklai, orlaivių stovėjimo vietos, aviacijos saugumo patikros postas, privažiavimo keliai ir automobilių stovėjimo aikštelės darbuotojams. Investuotojai turės galimybę patys pasistatyti jų poreikius atitinkančius pastatus ir įsirengti kitą aviacinei veiklai reikalingą infrastruktūrą.

„VNO Industrial Area“ yra nestandartinis, išskirtinai į aviacinių paslaugų plėtrą orientuotas investicinis projektas, todėl potencialūs partneriai juo aktyviai domisi. Investuotojams siūloma galimybė plėsti ar pradėti veiklą patogioje Vilniaus oro uosto vietoje su tiesioginiu patekimu į orlaivių peroną. Tai leis palyginti nedideliais kaštais efektyviai vykdyti lėktuvų, pašto siuntų ar krovinių aptarnavimo veiklą.

Vilniaus oro uoste įsikūrę aviacijos verslo atstovai turės naują specialiai jų poreikiams pritaikytą infrastruktūrą ir užtikrintą susisiekimą su didžiaisiais Europos miestais tiek oru, tiek magistraliniais keliais. Investuotojams taip pat atsivers galimybės glaudžiau bendradarbiauti su šiuo metu Lietuvos oro uostuose veikiančiomis įmonėmis.

Inžinerinių ir telekomunikacijų tinklų, orlaivių stovėjimo aikštelių, kontrolės posto, privažiavimo prie teritorijos ir kitos infrastruktūros įrengimo darbai prasidės 2017 m. pabaigoje ir bus baigti 2018 m. viduryje. Sklypus išsinuomoję verslo atstovai rangos darbus „VNO Industrial Area“ galės pradėti 2018-ųjų pradžioje.