Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Azijos ir Europos transporto srities politikai ir verslo atstovai susitinka Vilniuje

Data

2009 10 19

Įvertinimas
0

„Vilniuje vykstantis pirmasis Azijos–Europos transporto plėtros forumas siunčia aiškią žinią – Lietuva neapsiriboja savo regionu, o yra globalių verslo procesų iniciatorė, globalių transporto koridorių bei logistikos grandinių žaidėja“, – teigia susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

Transporto plėtros forume numatoma išnagrinėti svarbiausias pasaulio ekonomikos bei tarptautinio transporto ir logistikos verslo tendencijas, aptarti verslo požiūrį į transporto infrastruktūros tarp Europos ir Azijos poreikius bei šios infrastruktūros plėtrai reikalingas investicijas, išnagrinėti viešojo ir privataus sektorių partnerystės principo taikymo galimybes.

Forume dalyvauja stambūs tarptautiniai transporto verslo žaidėjai: „Hupac Intermodal SA“, „Shanghai International Port (Group) Co.“, „Community of European Railway and Infrastructure Companies“, „China Shipping Container Lines“, „Maersk Line“, Kinijos jūrų laivybos kompanija COSCO, Tarptautinė kelių transporto sąjunga (IRU), Pasaulio bankas, Rusijos geležinkeliai ir kiti – iš viso daugiau kaip 200 dalyvių.

Verslo požiūrį į Europos ir Azijos susisiekimo sistemos plėtrą forumo dalyviai pateiks ASEM transporto ministrų susitikimui.

Spalio 19 d. 10 val. prasidės ministrų konferencija dėl „Rail Baltica“ plėtros. Šio projekto įgyvendinimo perspektyvas ir ateities planus aptars Europos Komisijos transporto komisaras bei Lenkijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Suomijos transporto ministrai.

Spalio 19 d. 14 val. Vilniuje prasidės dvi dienas vyksiantis pirmasis ASEM transporto ministrų susitikimas, kuriame dalyvaus ASEM šalių narių transporto ministrai bei jų atstovai, aukšti Europos Komisijos pareigūnai, pietryčių Azijos valstybių asociacijos ASEAN sekretoriato atstovai. (ASEM šalys narės: ES valstybės narės ir pietryčių Azijos valstybės, tarp kurių yra Kinija, Japonija, Indija, Korėja, Singapūras ir kt.) Savo dalyvavimą Vilniuje yra patvirtinusios abiejų žemynų 35-ių valstybių delegacijos.

Pastaba:

Azijos–Europos transporto plėtros forumas ir ministrų konferencija dėl „Rail Baltica“ plėtros vyksta viešbučio „Crowne Plaza Vilnius“ Konferencijų centre (M. K. Čiurlionio g. 84).

Azijos ir Europos transporto ministrų susitikimas (ASEM) vyks viešbučio „Reval Hotel Lietuva“ Konferencijų centre (Konstitucijos pr.  20).

Visa informacija apie minėtus renginius – interneto svetainėje www.asemtransport.org.

Renginiuose laukiama tik ASEM akredituotų žurnalistų!

 

Dalia Perednienė, Komunikacijos skyriaus vyr. specialistė