Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Daugiau kaip pusė tamsiu paros metu žūstančiųjų keliuose – pėstieji

Data

2010 11 12

Įvertinimas
0
Daugiau kaip pusė tamsiu paros metu žūstančiųjų keliuose – pėstieji
Daugiau kaip pusė tamsiu paros metu žūstančiųjų keliuose – pėstieji
Šiais metais per 10 mėnesių eismo įvykiuose tamsiu paros metu žuvo 79 žmonės, iš jų daugiau kaip pusė – 42 buvo pėstieji. Vien spalio mėnesį žuvo 15 pėsčiųjų, iš kurių 9 žuvo tamsiu metu. Eismas tamsoje pavojingas ir dviratininkams: iš 20 šiemet žuvusių dviratininkų ketvirtadalis žuvo tamsiu paros metu.
 
Susisiekimo ministras ragina gyventojus tamsiu paros metu nešioti atšvaitus bei šviesą atspindinčias liemenes ir ypač pasirūpinti, kad vaikai į gatvę ar kelią išeitų saugūs.
 
„Vaikų netekčių skaičius šiemet sumažėjo ypatingai – beveik 58 proc., dėl savo pačių neatsargumo keliuose žuvo 70 proc. mažiau vaikų. Nors pasiekta didelė pažanga, mūsų tikslas – apsaugoti visas gyvybes“, – sakė ministras.
 
Bendras žuvusiųjų skaičius, palyginti su praėjusiais metais, šiemet sausio–spalio mėnesiais sumažėjo beveik 20 proc. (2009 m. – 304, 2010 m. – 245). Eismo įvykių užregistruota apie 4 proc. mažiau, sužeista apie 1 proc. mažiau žmonių (2009 m. – 3652, 2010 m. – 3618).