Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Eligijus Masiulis: „Girtų vairuotojų gelbėjimas – įstatymų spragos ar neatsakingumas?“

Data

2009 12 02

Įvertinimas
0

„Kelis metus nuosekliai dedamos pastangos mažinti avaringumą šalies keliuose duoda akivaizdžių rezultatų. Apsvaigę vairuotojai ir dėl jų kaltės įvykstantys eismo įvykiai yra vieni skaudžiausių. Nuosekliai stengiamės ugdyti visuomenės nepakantumą tokiems vairuotojams, todėl tokio pobūdžio teismų sprendimai yra mažų mažiausiai neatsakingi. Jeigu prielaidas tokiems sprendimams ir girtų vairuotojų gelbėjimui sudaro spragos įstatymuose, nedelsiant imsimės iniciatyvos jas kuo skubiau užkamšyti, taip pat kreipsimės į Teisingumo ministeriją, prašydami atkreipti dėmesį į tokius atvejus“, – sako E. Masiulis.

Šiemet Lietuvos keliuose užregistruojama beveik ketvirtadaliu mažiau eismo įvykių, negu praėjusiais metais. Šių metų sausio–rugpjūčio mėnesiais, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, eismo įvykių dėl neblaivių vairuotojų kaltės bei dėl asmenų, neturinčių teisės vairuoti, užregistruota atitinkamai 45,8  proc. ir 43,3 proc. mažiau.

Į atsirandančią praktiką iš prasižengusių vairuotojų atimti vieną ar kelias iš turimų vairavimo kategorijų, paliekant galimybę vairuoti, dėmesį atkreipė Policijos departamentas.