Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos vadovo konkursą laimėjo Valdas Kišonas

Data

2010 11 05

Įvertinimas
0
Pretendentai turėjo raštu atsakyti į 100 testo klausimų, antroje konkurso dalyje jie laikė egzaminą žodžiu. Konkurso komisija, vadovaujama susisiekimo ministerijos kanclerio Almino Mačiulio, visiems pretendentams pateikė vienodus klausimus. 
 
Susumavus vertinimo balus konkurso laimėtoju paskelbtas Valdas Kišonas.
 
Pasak komisijos pirmininko A. Mačiulio,  V. Kišonas atsakinėjo į klausimus dalykiškai ir išsamiai, jis turi pakankamai patirties ir kompetencijos vadovauti šiai įstaigai.
 
Valdas Kišonas yra baigęs Kauno technologijos universiteto Telekomunikacijų ir elektronikos fakultetą ir įgijęs telekomunikacijų specialybės magistro laipsnį, nuo 2005 m. vadovavo Susisiekimo ministerijos Informacinių ryšių ir technologijų departamentui, nuo 2010 m. liepos laikinai ėjo Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos direktoriaus pareigas.
 
Konkurso nugalėtojas bus patvirtintas IVPK direktoriaus pareigoms tik gavus specialiųjų tarnybų patikrinimo duomenis.