Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lapkričio 16 dieną buvo minima Lietuvos pašto įkūrimo diena

Data

2009 11 16

Įvertinimas
0

„Nuoširdžiai sveikinu visus Lietuvos pašto darbuotojus ir noriu padėkoti už atsakingumą, darbštumą ir profesionalumą, nes darbas, kurį Jūs atliekate, turi labai kilnią misiją – padėti žmonėms bendrauti, siekti, kad kiekviena žinia laiku pasiektų adresatą“, – sakė susisiekimo ministras Eligijus Masiulis .

Lietuvos pašto įkūrimo dienos proga susisiekimo ministras penkis pašto darbuotojus apdovanojo garbės paštininko ženklu.

Garbingi apdovanojimai buvo įteikti  Pašto pervežimo centro Pašto apskaitos skyriaus viršininkei Stanislavai Dacevič, Klaipėdos filialo Šilutės pašto operatorei Aldonai Junevičienei, Vilniaus filialo Pasiuntinių pašto skyriaus pasiuntiniui Antonijui Marciševskiui, Panevėžio filialo Rokiškio pašto laiškininkei Vilijai Sakalauskienei ir Šiaulių filialo Logistikos skyriaus viršininkei Danutei Šimkuvienei.

Pasibaigus apdovanojimo ceremonijai buvo atidaryta pašto ženklų mugė, kurios metu pašto ženklų kolekcionavimo patirtimi dalijosi Lietuvos filatelistų sąjungos nariai.

Lietuvos pašto gimtadienio proga surengtas ir naujametinių atvirukų piešimo konkursas, kuriame dalyvavo būrys Vilniaus mokyklų auklėtinių. Pirmąją vietą vertinimo komisija skyrė Vilniaus Gerosios Vilties mokyklos penktokei Airei Romaškevičiūtei, antrąją vietą pelnė tos pačios mokyklos moksleivė Evelina Nacevičiūtė, o trečiąją – Gintarė Meškėnaitė, taip pat Vilniaus Gerosios Vilties mokyklos auklėtinė. Gražiausių piešinių autoriai buvo apdovanoti specialiomis atminimo dovanėlėmis.

 

Regina Sklepovič

Komunikacijos skyriaus vyr. specialistė