Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lietuva, Baltarusija ir Kinija bendradarbiaus dėl Rytų–Vakarų transporto koridoriaus plėtros

Data

2009 10 19

Įvertinimas
0

„Techniniu ir administraciniu atžvilgiu stiprios šalių transporto jungtys daro lemiamą įtaką jų ekonomikos augimui, susisiekimo ir prekybos ryšių gerinimui. Todėl numatėme pakviesti visas kaimynines ir Rytų–Vakarų transporto koridoriuje esančias tranzitines šalis prisijungti prie bendros iniciatyvos kuriant konkurencingas tarptautinio krovinių vežimo galimybes“, – sakė Lietuvos susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

Bendroje deklaracijoje ministrai pabrėžė būtinybę stiprinti Azijos ir Europos bendradarbiavimą, plėtojant žemynų sausumos jungtims būtiną transporto infrastruktūrą bei imantis bendrų transporto politikos priemonių, pagrįstų skaidrumo, abipusio pasitikėjimo ir nediskriminavimo principais.

 Pabrėždami Rytų–Vakarų transporto koridoriaus ekonominę reikšmę, ministrai patvirtino savo siekį kurti visoms susijusioms šalims prieinamą, Aziją ir Europą jungiančią transporto sistemą. Šiame transporto koridoriuje bus siekiama sukurti konkurencingą transporto ir logistikos grandinę.

Ministrai susitarė siekti glaudesnio bendradarbiavimo su transporto ir logistikos verslo sektoriumi, kuris yra Azijos ir Europos tarpusavio prekybos ir transporto ryšių pagrindas.

  

Dalia Peredniene

Komunikacijos skyriaus vyr. specialistė