Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lietuva dalyvauja rengiant Serbijos multimodalinę transporto strategiją

Data

2016 10 25

Įvertinimas
0
4315_9daac57f0ab3984411c5d207de3607a9.jpg

Susisiekimo ministerijos kancleris Tomas Karpavičius šiandien priėmė Serbijos transporto institucijų ekspertų delegaciją. Dalyvaudama Europos Sąjungos „Dvynių“ projekte, Lietuva vadovauja šios šalies 2016–2025 m. multimodalinės transporto strategijos projekto rengimui.

„Lietuvos transporto specialistai ne tik noriai mokosi, bet ir patys dalinasi savo patirtimi su tarptautiniais partneriais, atsakingai dalyvauja visuose „Dvynių“ projektuose. Linkiu kuo įdomesnių ir naudingesnių diskusijų, patirties ir bendradarbiavimo ateityje“, – sveikindamas svečius sakė T. Karpavičius.

Šiuo metu Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija kartu su Prancūzijos ir Suomijos partneriais Serbijoje vykdo dvejų metų trukmės „Dvynių“ projektą „Serbijos Respublikos transporto ministerijos ir jai pavaldžių institucijų administracinių gebėjimų stiprinimas“. Lietuva, kaip projekto partneris, vadovauja didžiausiam iš penkių šio projekto komponentų – Serbijos multimodalinės transporto strategijos parengimui, taip pat dalyvauja kitose šio projekto veiklose.

Serbijos kelių transporto ekspertai taip pat lankosi projekte dalyvaujančiose Lietuvos automobilių kelių direkcijoje prie Susisiekimo ministerijos ir Valstybinėje kelių transporto inspekcijoje prie Susisiekimo ministerijos, susipažįsta su šalies kelių plėtros, finansavimo politika, taip pat intelektinių transporto sistemų diegimu, eismo saugos politika, eismo valdymu ir kontrolės sistema, pavojingų krovinių vežimo reglamentavimu, vairuotojų mokymu.