Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lietuva pasiūlė Rusijai tartis dėl galimybės susigrąžinti pridėtinės vertės mokestį už degalus

Data

2009 10 09

Įvertinimas
0

Taip teigiama spalio 8–9 d. Vilniuje vykusio Lietuvos Respublikos ir Rusijos Federacijos prekybinio ir ekonominio, mokslinio ir techninio, humanitarinio ir kultūrinio bendradarbiavimo tarpvyriausybinės komisijos 6-ojo posėdžio, kuriame transporto darbo grupei vadovavo susisiekimo viceministras Arūnas Štaras, baigiamajame protokole.

Protokolą pasirašė Lietuvos Respublikos ir Rusijos Federacijos atstovai, dvi dienas diskutavę dėl tolesnio šalių bendradarbiavimo kelių, geležinkelio, vandens transporto bei telekomunikacijų srityse.

Pritarta Lietuvos siūlymui sudaryti jungtinę komisiją, kuri užtikrintų Lietuvos ir Rusijos Vyriausybių susitarimo dėl laivybos Kuršių mariose bei Lietuvos ir Rusijos Kaliningrado srities vidaus vandens keliais įgyvendinimą. Susitikime taip pat aptarta šių metų rugpjūčio mėnesį Rusijos pasienyje susidariusių Lietuvos vežėjų eilių problema bei geležinkelių tarifų klausimai gabenant krovinius į Kaliningrado bei Klaipėdos uostus. Šalys sutarė dėl būtinybės pradėti naujas diskusijas šiuo klausimu, siekiant padidinti Klaipėdos ir Kaliningrado uostų konkurencingumą.

Rusijos Federacijos transporto ministras Igoris Levitinas pažymėjo, kad Lietuvai ir Rusijai vis dar trūksta teisinės bazės sprendžiant kai kurias problemas.

 

Arūnas Daugis

Komunikacijos skyriaus vedėjo pavaduotojas