Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lietuvos institucijos telkia jėgas eismo saugai keliuose užtikrinti

Data

2016 06 23

Įvertinimas
0
image-0.02.01.090d13205b21eb7d0ead2b28cd30daa4d54bfc7f5d41ea8408f1e2c63bb02b00-V.jpg

Šiandien į Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos (LAKD) Vievyje surengtą pasitarimą susirinko tokių valstybės institucijų kaip Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, Valstybinės kelių transporto inspekcijos, Lietuvos kelių policijos tarnybos atstovai. Juos suvienijo bendras tikslas – saugus ir patogus eismas visuose šalies keliuose.

„Šis mūsų tikslas yra gyvybiškai svarbus. Tik bendromis pastangomis mes galime užtikrinti, kad su saugiu eismu susiję aktualiausi visuomenei klausimai būtų sprendžiami operatyviai ir efektyviai“, – pasitarime sakė susisiekimo viceministras Saulius Girdauskas.

Dalyviai aptarė įvairius saugumo keliuose aspektus, tarp kurių buvo ir operatyvaus reagavimo į įvykius, visuomenės informavimo ir pagalbos nukentėjusiesiems klausimai.

Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininkas Vytautas Grašys, apžvelgdamas šiųmetę avaringumo situaciją Lietuvos keliuose, akcentavo, kad žuvusiųjų eismo įvykiuose mažėja, tačiau sužeistų žmonių skaičius, palyginti su 2015 m., šiemet yra didesnis. Kelių policijos pareigūnas atkreipė dėmesį į neblaivių eismo dalyvių problemą ir artimiausiu metu planuojamą jos sprendimo būdą – kiekvieną vasaros savaitgalį numatomą tikrinti vairuotojų blaivumą.

LAKD direktoriaus pavaduotojas Dainius Miškinis apžvelgė šiuo metu tarptautinėje magistralėje „Via Baltica“ atliekamus statybos darbus ir perspektyvas. Jis pabrėžė, kad glaudžiai bendradarbiaujant visoms suinteresuotoms institucijoms įmanoma daug lengviau ir greičiau pasiekti, kad Lietuvos keliai būtų saugūs ir patogūs.