Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lietuvos siekis – vieninga transporto sistema sujungti Europos ir Azijos žemynus

Data

2014 10 22

Įvertinimas
0
Lietuvos siekis – vieninga transporto sistema sujungti Europos ir Azijos žemynus
Lietuvos siekis – vieninga transporto sistema sujungti Europos ir Azijos žemynus

 „Naujasis šilko kelias yra integracijos proceso pagrindas, o logistika ir transportas – esminė šio etapo dalis“, – sakė viceministras A. Šliupas.

Lianjunganio regiono vadovybės teigimu, Kinija tikisi intensyvesnio bendradarbiavimo, siekiant sujungti Europos ir Azijos žemynus. Vieningos transporto sistemos, jungiančios Baltijos jūros ir Ramiojo vandenyno šalis ir einančios per Lietuvos teritoriją, sukūrimas būtų itin reikšmingas pasiekimas. Vis dėlto, siekiant įgyvendinti Naujojo šilko kelio viziją, svarbu bendradarbiauti su patikimais ir ambicingais partneriais.

Lietuva pasižymi motyvuota darbo jėga ir išvystyta modernia infrastruktūra, tarptautiniais projektais, turinčiais poveikį visam regionui, todėl gali ir turi tapti stipriu Naujojo šilko kelio atramos tašku Europoje.

Kinijos regionų atstovai itin vertina patyrusių transporto valstybių, tokių kaip Lietuva, dalyvavimą projekte, akcentuodami, jog šiandien vykstanti  konferencija kinams yra puiki konsultacijų platforma.