Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lisabonoje pristatyta jūrininkų rengimo informacinė sistema

Data

2010 11 10

Įvertinimas
0
Lisabonoje pristatyta jūrininkų rengimo informacinė sistema
Lisabonoje pristatyta jūrininkų rengimo informacinė sistema
Minėta informacinė sistema pradėta kurti 2007 m. vadovaujantis Tarptautinės konvencijos dėl jūrininkų rengimo, atestavimo ir budėjimo normatyvų (STCW) reikalavimais.
 
Joje pateikiamos nuorodos į visų ES šalių jūrinių administracijų, ministerijų, visų mokymo įstaigų interneto svetaines, pateikiamos visų šalių jūrininkų rengimo schemos, kitaip tariant – visa informacija apie jūrininkų rengimą. Naujoji sistema buvo kuriama apklausus jūrines administracijas ir surinkus apie jas informaciją.
 
Mokydamiesi naudotis STCW informacine sistema, jūrinių administracijų atstovai pareiškė pastabų ir pasiūlymų EMSA, kuri administruos sistemą. Į šias pastabas bus atsižvelgta prieš pradedant eksploatuoti sistemą.
 
EMSA duomenimis, jau rengiamas panašus jūrininkų registro modelis. Šiuo metu kiekviena šalis turi savo jūrininkų registrus. Norima sudaryti galimybę jūrinėms administracijoms gauti informaciją iš įvairių šalių jūrininkų registrų.