Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Paskelbti geriausi studentų baigiamieji darbai transporto temomis

Data

2014 10 10

Įvertinimas
0
Paskelbti geriausi studentų baigiamieji darbai transporto temomis
Paskelbti geriausi studentų baigiamieji darbai transporto temomis
„Džiaugiamės, jog konkurse kaskart dalyvauja vis daugiau Lietuvos universitetų studentų, kurių darbai išsiskiria vertingomis įžvalgomis ir naudingomis idėjomis. Puiku, kad žingeidus ir kūrybiškas akademinis jaunimas aktyviai domisi transporto sektoriaus aktualijomis ir imasi iniciatyvų, kurios gali tapti sėkmingai įgyvendintais naujais projektais“, – sakė diplomus nugalėtojams įteikęs Susisiekimo ministerijos kancleris Tomas Karpavičius.
 
Šiųmečio konkurso geriausiais pirmosios studijų pakopos baigiamųjų darbų autoriais pripažinti Vytautas Kriaučiūnas (Vytauto Didžiojo universitetas) už darbą „Civilinė aviacija Lietuvoje 1938–1940 m.“ ir Ieva Černeckytė (Vilniaus Gedimino technikos universitetas) už darbą „Mažos talpos autobusų integravimo į Vilniaus viešojo transporto sistemą analizė ir įtakos Vilniaus viešojo transporto sistemai vertinimas“. 
 
Tarp antrosios studijų pakopos baigiamųjų darbų geriausieji – „Automobilio susidūrimo su dviratininku tyrimas“ (autorius Simonas Doda, Kauno technologijos universitetas) ir „Alternatyvaus kuro panaudojimo „Perseus“ tipo laivuose tyrimas ir dviejų rūšių kuro sistemos technologinis įdiegimas“ (autorius Vilius Siniakovas, Klaipėdos universitetas).
 
Geriausia disertacija išrinktas darbas „Automobilių skirstymo tinklo modeliavimas jungiant gamintojų tiekimo kanalus“, kurį parašė Aurimas Vilkelis (Vilniaus Gedimino technikos universitetas).