Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Pristatyta naujoji Susisiekimo ministerijos kanclerė

Data

2017 01 02

Įvertinimas
0
kanclerė2.jpg

Susisiekimo ministras Rokas Masiulis šiandien, sausio 2-ąją, Susisiekimo ministerijos kolektyvui pristatė naująją ministerijos kanclerę. Ja tapo teisininkės išsilavinimą turinti Inga Černiuk, iki šiol ėjusi kanclerės pareigas Energetikos ministerijoje.

Naująją Susisiekimo ministerijos kanclerę ministras R. Masiulis apibūdino kaip darbščią, iniciatyvią ir sąžiningą darbuotoją, su kuria jam pastaruosius kelerius metus teko dirbti Energetikos ministerijoje.

I. Černiuk yra baigusi Mykolo Romerio universitetą, kur 2006 m. įgijo teisės magistro laipsnį.

Savo karjerą ji pradėjo 2002 m. nuo juristės pareigų uždarosiose akcinėse bendrovėse (UAB) „Namų priežiūros centras“ ir „Žalgirio loto“. 2005–2010 m. dirbo Valstybinėje kainų ir energetikos kontrolės komisijoje: pirmus dvejus metus – Licencijų skyriaus vyresniąja specialiste, vėliau – vyriausiąja specialiste teisininke, 2007–2010 m. – Teisės skyriaus vedėjo pavaduotoja.

Nuo 2010 m. I. Černiuk ėjo Energetikos ministerijos Teisės skyriaus vedėjos pareigas, o nuo 2012 m. birželio 1 d. buvo paskirta šios ministerijos kanclere.

Naujoji Susisiekimo ministerijos kanclerė – aktyvi įvairių bendrovių valdybos narė ir pirmininkė. Jai teko vadovauti UAB „Rytra“ ir „NT Valdos“ valdyboms, dirbti AB „Klaipėdos nafta“ ir UAB „Visagino atominės elektrinė“ valdybose.

Nuo 2016 m. gegužės mėnesio I. Černiuk yra UAB „EPSO-G“ stebėtojų tarybos narė.