Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Rengė–Mažeikiai geležinkelio linijos atstatymo proga susitiks trijų valstybių transporto ministrai

Data

2019 06 06

Įvertinimas
0
LG Infeastruktura  - Kena red.JPG

Rengės geležinkelio linijos atstatymo proga pirmadienį, birželio 10 d., 14 val. Mažeikiuose susitiks Lietuvos susisiekimo ministras Rokas Masiulis, Latvijos transporto ministras Talis Linkaits ir Lenkijos infrastruktūros ministras Andrzej Adamczyk. Kartu su AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir AB „ORLEN Lietuva“ atstovais ministrai apžiūrės vykstančius atstatymo darbus, vėliau šalims svarbius klausimus aptars trišaliame ministrų susitikime.

„Kaimyninių valstybių ministrų dėmesys vykdomiems darbams rodo, kad einame teisingu keliu. Ilgalaikę nesantaiką dėl išardyto Rengės geležinkelio ruožo šiandien keičia glaudesnė šalių partnerytė, stiprinanti visoms trims valstybėms – Lietuvai, Latvijai ir Lenkijai – naudingus transporto ir ekonominius ryšius“,  – sako susisiekimo ministras R. Masiulis.

Po darbų apžiūros numatomas trišalis Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos ministrų susitikimas, kuriame ministrai planuoja aptarti šalims aktualius klausimus: Europos Parlamento rinkimų rezultatus, naująją Europos Sąjungos klausimų darbotvarkę, įskaitant „Mobilumo paketo“ klausimą, taip pat bendrų projektų „Rail Baltica“ ir „Via Baltica“ perspektyvas.

Lenkijos infrastruktūros ministras A. Adamczyk vizitą Lietuvoje pratęs ir antradienį, birželio 11 d. kartu su Lietuvos susisiekimo  ministru R. Masiuliu jis apsilankys Klaipėdos valstybiniame jūrų uoste ir Kauno geležinkelio mazgo atkarpoje Kaunas–Palemonas, kur pradėtas statyti logistinis kompleksas su europine „Rail Baltica“ geležinkelio linija.