Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Saugaus eismo ekspertai atsakys į klausimus apie KET pataisas

Data

2014 10 14

Įvertinimas
0
Saugaus eismo ekspertai atsakys į klausimus apie KET pataisas
Saugaus eismo ekspertai atsakys į klausimus apie KET pataisas
„Tarp spalio pradžioje Vyriausybės patvirtintų KET pakeitimų yra svarbi naujovė – numatyta prievolė vairuotojui prieš įvažiuojant į sankryžą, kurioje ties raudonu šviesoforo signalu pritvirtinta lentelė su žalia rodykle, sustoti nurodytoje vietoje ir duoti kelią kitoms transporto priemonėms ar pėstiesiems“, – sako ministerijos kancleris T. Karpavičius.
 
Tiesa, naujoji KET redakcija numato, kad šis reikalavimas galios iki 2020 m. sausio 1 d. Tuomet, planuojama, nebeliks Lietuvos miestų gatvėse prie šviesoforų tvirtinamų  „žaliųjų rodyklių“. Pasak ekspertų, toks eismo organizavimo būdas itin dažnai sukelia eismo dalyvių konfliktines situacijas ir kitose Europos valstybėse, išskyrus pavienius atvejus, nenaudojamas. Manoma, kad transporto spūsčių miestuose galima išvengti panaudojant saugesnes novatoriškas eismo organizavimo priemones. 
 
Šį ketvirtadienį, spalio 16 d., nuo 9 iki 11 val. saugaus eismo ekspertai pateiks komentarus apie KET naujoves ministerijos „Facebook“ paskyroje: https://www.facebook.com/susisiekimo.ministerija