Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Seminare – pažintis su užsienio patirtimi diegiant intelektines transporto sistemas

Data

2010 11 08

Įvertinimas
0
Seminare – pažintis su užsienio patirtimi diegiant intelektines transporto sistemas
Seminare – pažintis su užsienio patirtimi diegiant intelektines transporto sistemas
Intelektiniai transporto sprendimai pasaulyje vis labiau populiarėja. Nuolat kuriamos naujos ITS paslaugos ir produktai – informacinių technologijų ir telekomunikacijų sprendimai, padedantys spręsti transporto problemas. Šiomis technologijomis siekiama teikti inovacines paslaugas, susijusias su įvairiomis transporto rūšimis ir eismo valdymu, didinti eismo saugą ir efektyviau išnaudoti transporto infrastruktūrą.
 
Lietuvai, žengiančiai pirmuosius ITS diegimo žingsnius, ypatingai svarbi užsienio ekspertų patirtis. Seminare pranešimus skaitys žinomi Europos ITS specialistai, kurie ne tik dalyvauja diegiant ITS, tačiau ir betarpiškai formuoja Europos Sąjungos ITS politiką. Šiuo metu ITS plėtra yra vienas iš ES transporto politikos prioritetų.
 
Seminaras skirtas šalies transporto politiką formuojančioms institucijoms, transporto ir logistikos paslaugas teikiančioms įmonėms, transporto srities mokslo ir tyrimų institucijoms, ITS produktų diegėjams ir kūrėjams, ITS besidomintiems specialistams.
 
Seminaras organizuojamas vykdant projektą „Intelektinių (pažangių) transporto sistemų įgyvendinimo Lietuvoje galimybių studija“. Šis projektas finansuojamas Europos socialinio fondo ir valstybės biudžeto lėšomis ir yra vykdomas pagal ES paramos priemonę „Geresnis Europos Sąjungos politikų įgyvendinimas“.