Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Siekiant gauti licenciją oro susisiekimui vykdyti – mažiau biurokratinių formalumų

Data

2009 10 09

Įvertinimas
0

„Duomenis, kuriuos galima gauti valstybės registruose, pasiims patys valstybės tarnautojai, o ne reikalaus pristatyti iš verslo įmonių. Taip siekiame supaprastinti tvarką ir sumažinti biurokratines kliūtis verslui“, - pabrėžė susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

Licenciją norinčioms gauti įmonėms taip pat nebereikės pateikti anksčiau reikalauto mokėjimo pavedimo su banko žymomis bei kvitų, patvirtinančių, kad už licencijos išdavimą sumokėta nustatyto dydžio valstybės rinkliava.

Tai numatyta Susisiekimo ministerijos siūlymu Vyriausybės patvirtintose Licencijų oro susisiekimui vykdyti išdavimo taisyklėse. Naujosios taisyklės suderintos su 2008 m. priimto Europos Parlamento ir Tarybos reglamento dėl oro susisiekimo paslaugų teikimo Bendrijoje bendrųjų taisyklių nuostatomis. Atsižvelgiant į šį reglamentą, Licencijų oro susisiekimui vykdyti išdavimo taisyklėse įrašytos naujos nuostatos dėl laikinos licencijos išdavimo, suvienodintos vartojamos sąvokos.

 

Dalia Perednienė

Komunikacijos skyriaus vyr. specialistė