Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Skiriama daugiau lėšų kelių, vedančių į teritorijas, kuriose kuriamos darbo vietos, remontui

Data

2020 06 01

Įvertinimas
0
Asfaltavimas (1).jpg

Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič įsakymu iki beveik 15 mln. eurų didinamas finansavimas keliams, vedantiems į teritorijas, kuriose kuriamos darbo vietos.

 

„Gavome daug prašymų šių kelių finansavimui, bet atsižvelgdami į lėšų panaudojimo efektyvumą, šįkart finansavimą skiriame tik gerai parengtiems projektams, kurie darbus galės pradėti nuo šių metų liepos 1 d. ir kurie bus įgyvendinti dar šiais metais. Komisija atrinko dar kelis atitinkančius reikalavimus projektus“, - sako susisiekimo ministras J. Narkevič.

 

Specialioji komisija papildomai rekomendavo ministrui skirti lėšų Kauno miesto Taikos prospekto kapitaliniam remontui, Kauno raj. Karmėlavos seniūnijos Ramučių kaimo Kauno ir Gėlių gatvės rekonstrukcijai, Biržų raj. Širvėnos seniūnijos Biržų kaimo Krantinės gatvės kapitaliniam remontui, Akmenės raj. Ventos seniūnijos, Ventos miesto pėsčiųjų viadukui per geležinkelį rekonstruoti.

 

Susisiekimo ministerija primena, kad lėšos, skirtos Kauno, Kazlų Rūdos, Kretingos, Pagėgių, Raseinių, Šalčininkų, Tauragės, Trakų, Varėnos, Zarasų, Akmenės ir Biržų rajonų savivaldybių kelių projektams, yra dalis 150 mln. eurų, kuriuos Vyriausybė skyrė valstybinės ir vietinės reikšmės keliams taisyti ir rekonstruoti, įgyvendinant Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą.