Suformuota „Oro navigacijos“ valdyba

Data

2018 01 31

Įvertinimas
1
artistic_3.jpg

Valstybės įmonės „Oro navigacija“ valdybos nariais artimiausius ketverius metus dirbs trys nepriklausomi nariai – Gediminas Almantas, Dangirutis Janušas ir Mikas Jovaiša, Susisiekimo ministerijos deleguotas Andrius Šniuolis ir įmonės darbuotojų atstovas Vytautas Vaižmužis.

Tai patvirtinantį įsakymą pasirašė susisiekimo ministras Rokas Masiulis.

Tris nepriklausomus įmonės valdybos narius atrinko iš Susisiekimo, Ūkio ministerijų bei kitų valstybės institucijų atstovų sudaryta atrankos komisija. Ketvirtą narį į valdybą delegavo Susisiekimo ministerija.

Remiantis įstatymais, vienas valdybos narys turi būti įmonės darbuotojų atstovas. „Oro navigacijoje“ buvo paskelbtas konkursas darbuotojų atstovui užimti valdybos nario pareigas. Nugalėtoją iš pretendentų atrinko Susisiekimo ministerija.

G. Almantas yra dabartinis Lietuvos oro uostų vadovas ir šios įmonės valdybos narys. D. Janušas vadovauja bendrovei „Verslo konsultacijų spektras“. „Oro navigacijos“ valdyboje jis dirbs antrą kadenciją. M. Jovaiša užima Lietuvos pašto strategijos ir plėtros departamento vadovo pareigas.

Susisiekimo ministerijos į valdybą deleguotas A. Šniuolis yra Vandens ir geležinkelių transporto politikos departamento direktorius, o V. Vaižmužis vadovauja „Oro navigacijos“ Aeronautikos gelbėjimo koordinaciniam centrui.