Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susiekimo ministras J. Narkevič su vežėjų asociacijos atstovais aptarė veiklos gerinimo galimybes

Data

2020 05 19

Įvertinimas
0
20200519_085221.jpg

Šiandien susisiekimo ministras, viceministrai ir Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ prezidentas bei atstovai diskutavo apie komercinių pervežimų atsigavimo galimybes bei aptarė perorientavimo planą artimiausiems dvejiems metams.

 

Susitikimo metu Susisiekimo ministerijos ir „Linavos“ atstovai aptarė galimus ekonominius scenarijus, kalbėjosi apie paramos veiksmingumą bei pasekmes, logistikos pokyčius dėl COVID-19 poveikio. Taip pat diskutuota apie vežėjų veiklos efektyvumą Vakarų Europos rinkose, Mobilumo paketą, transporto politikos veiklos kryptis.

 

„Siekiant išsaugoti paslaugų eksporto potencialą būtina dalyvauti projektuose ir palaikyti iniciatyvas pritraukiant krovinių srautus iš Rytų, taip pat skatinant ir transporto rūšių sąveiką“, – sako ministras J. Narkevič. 

 

Kita svarbi diskusijos tema – bendra Europos Sąjungos transporto politika trečiųjų šalių atžvilgiu. Kol kas tokios politikos ES neturi, ir Lietuva galėtų imtis lyderės vaidmens.