Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministerija skelbia valstybės įmonės „Oro navigacija“ vadovo atranką

Data

2020 06 30

Įvertinimas
0
ON.png

Susisiekimo ministerija paskelbė konkursą VĮ „Oro navigacija“ generalinio direktoriaus pareigoms užimti ir kviečia susidomėjusius pretendentus teikti dokumentus iki liepos 10 d.

 

Būsimasis VĮ „Oro navigacija“ vadovas privalo turėti ne mažesnę kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtį, gebėti analitiškai įvertinti problemas ir pateikti jų alternatyvius sprendimo būdus, numatyti jų įgyvendinimo pasekmes. Pretendentai turės pateikti savo, kaip būsimo įmonės vadovo, veiklos programą.

 

Kandidatų į šias pareigas dokumentų laukiama iki š. m. liepos 10 d. įskaitytinai. Dokumentai teikiami per Valstybės tarnybos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos informacinę sistemą.

 

Išsami informacija apie paskelbtą konkursą pateikiama Susisiekimo ministerijos interneto svetainėje („Karjera reguliavimo srities įmonėse“).