Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministerijoje darbą pradeda naujasis ministras Jaroslav Narkevič

Data

2019 08 21

Įvertinimas
2
0821-sumin-naujas-ministras-foto-2a.jpg

Patvirtinus naują Lietuvos Respublikos Vyriausybės sudėtį, susisiekimo ministro pareigas pradeda eiti Jaroslav Narkevič. Naująjį ministrą Susisiekimo ministerijos darbuotojams šiandien pristatė Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

„Atnaujinus XVII Vyriausybę, gavus įgaliojimus jai veikti, įvyko pokyčiai ir keičiasi susisiekimo ministras. Ne kartą buvo padėkota ministrui Rokui Masiuliui. Daug darbų padaryta, kurie buvo neišvengiami, galbūt sunkūs, reikalingi. Pagrindas tvirtas padėtas yra, ir likus pusantrų metų naujam ministrui dabar reikia kūrybos, matomo, aiškaus ir gero rezultato. Noriu palinkėti, kad ta kūryba būtų rezultatyvi, išmani, kad matytume rezultatą, kurį pajustų kiekvienas žmogus, nesvarbu, kur jis gyvena – sostinėje, Klaipėdoje, Kaune ar kur nors rajone“, – sakė premjeras S. Skvernelis.

Susisiekimo ministro pareigas pradedantis eiti J. Narkevič padėkojo už pasitikėjimą ir teigė sieksiąs stabilumo bei atlikti tai, kas liko per ateinančius darbo metus.

„Politikos erdvė yra tokia, kad kaita neišvengiama. Stengsimės užtikrinti veiklos tęstinumą ir stabilumą. Vyriausybės programoje, jūsų planuose yra viskas aiškiai išdėstyta. Tikiuosi jūsų palaikymo ir produktyvaus bendro darbo vardan mūsų valstybės“, – susitikęs su darbuotojais kalbėjo ministras J. Narkevič.

Naujasis susisiekimo ministras J. Narkevič Mykolo Romerio universitete yra įgijęs viešojo administravimo magistro laipsnį. Nuo 2008 m. jis yra Lietuvos Respublikos Seimo narys, išrinktas trečiai kadencijai.