Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministras E. Masiulis: „Kuriame naujas galimybes oro susisiekimui tarp Lietuvos ir Azijos“

Data

2009 10 19

Įvertinimas
0

„Džiugu, kad Vilniuje vykstantis pirmasis Azijos ir Europos transporto ministrų susitikimas tapo puikia proga atskirų šalių dialogams ir susitarimams. Šiandien pasirašytas tarpvyriausybinis Lietuvos ir Singapūro susitarimas atvers didesnes oro susisiekimo tarp valstybių ir regionų galimybes“, – sakė susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

Pasirašyto susitarimo tikslas – plėtoti bendradarbiavimą oro susisiekimo srityje bei nustatyti sąlygas reguliariam oro susisiekimui vykdyti.

Šis susitarimas atitinka Tarptautinės civilinės aviacijos konvencijos nuostatas ir reglamentuoja oro linijų bendrovių paskyrimą vykdyti reguliarų oro susisiekimą, veiklos leidimų išdavimą bei atšaukimą, tarifų taikymą, aviacijos saugumą, skrydžių saugą, pažymėjimų ir licencijų pripažinimą bei kitus klausimus.

  

Dalia Perednienė

Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė