Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministras E. Masiulis Maskvoje susitiko su Rusijos Federacijos Prezidentu

Data

2009 11 20

Įvertinimas
0

Šiandien susisiekimo ministras Eligijus Masiulis kartu su kitų šalių transporto ministrais susitiko su Rusijos Federacijos Prezidentu Dmitrijumi Medvedevu. Susitikimas surengtas Maskvoje vykstančio Tarptautinio transporto forumo metu.

Lietuvos susisiekimo ministras E. Masiulis padėkojo Rusijos prezidentui už bendradarbiavimą sprendžiant neseną Lietuvos vežėjų, vykstančių į Rusiją, patikros problemą, pažymėjo vis glaudesnį dvišalį bendradarbiavimą su Rusijos transporto ministerija ir asmeniškai su ministru Igoriu Levitinu, Lietuvos pastangas užtikrinti sklandų žmonių ir krovinių tranzitą į Kaliningrado sritį.

Primindamas šių metų spalio 19–20 d. Vilniuje vykusį pirmąjį Azijos ir Europos transporto ministrų susitikimą, ministras E. Masiulis taip pat atkreipė dėmesį, kad Rusija yra svarbi efektyvių transporto koridorių tarp abiejų žemynų partnerė. Ministras pakvietė Rusiją dalyvauti Europos-Azijos koridoriaus plėtojime ir paminėjo, jog Lietuvos susisiekimo ministerija sieks, kad Rusija taptų Azijos ir Europos bendradarbiavimo dalyve, nes to reikalauja transporto ir logistikos sektoriaus specifika.

Rusijos Federacijos Prezidentas Dmitrijus Medvedevas pozityviai įvertino Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo perspektyvas transporto sektoriuje, taip pat pažymėjo, kad sklandus tranzitas į Kaliningrado sritį yra labai svarbus jo šaliai bei išreiškė suinteresuotumą plėtoti efektyvius transporto koridorius tarp Europos ir Azijos žemynų.