Susisiekimo ministras J. Narkevičius dalyvauja tarptautiniame Ekonomikos forume Krynicoje

Data

2019 09 02

Įvertinimas
0
Krynica logo.JPG

Rugsėjo 3–4 d. susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius dalyvauja Krynicoje (Lenkija) vykstančiame tarptautiniame Ekonomikos forume. Ministro darbotvarkėje – diskusijų sesija „Trijų jūrų iniciatyvos infrastruktūros projektai“ bei dvišaliai susitikimai su Lenkijos, Latvijos ir Vengrijos ministrais.

Rugsėjo 4 d. vyksiančioje diskusijoje susisiekimo ministras J. Narkevičius kalbės apie transporto koridoriaus Šiaurės–Pietų kryptimi svarbą, ilgalaikių sprendimų ir Europos Sąjungos fondų finansavimo poreikį šių transporto koridorių projektams  „Rail Baltica“ ir „Via Carpatia“.
Forumo metu ministras J. Narkevičius dalyvaus dvišaliuose susitikimuose su Lenkijos infrastruktūros ministru Andrzej Adamczyk, Latvijos transporto ministru Talis Linkaits bei Vengrijos užsienio reikalų ir prekybos ministru Péter Szijjártó. Taip pat planuojamas susitikimas su Lenkijos geležinkelių bendrovės PKP vadovu Krzysztof Mamiński.

Kasmet rugsėjo pradžioje Krynicos kurorte (Lenkija) vykstantis Ekonomikos forumas – didžiausia tokio pobūdžio konferencija Vidurio ir Rytų Europoje. Čia susitinka politikos, ekonomikos ir socialiniai lyderiai, iš viso sulaukiama apie 4500 dalyvių iš daugiau kaip 60 Europos, Azijos ir Amerikos žemynų valstybių. Daug dėmesio forume skiriamas transporto temai.