Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministras J. Narkevičius: Lietuvos paštas galėtų plėsti finansinių paslaugų teikimą

Data

2020 01 21

Įvertinimas
0
DSCF7200.JPG

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius susitiko su ekonomistu Stasiu Kropu, anksčiau vadovavusiu Lietuvos bankų asociacijai ir aptarė galimybes Lietuvos paštui aktyviau plėsti finansines ir skaitmenines paslaugas.

„Mažėjant bankų padalinių skaičiui, nepatogumų patiria daug gyventojų. Lietuvos paštas, ir toliau teikdamas įprastines pašto paslaugas, galėtų plėsti jų apimtį įtraukdamas finansinių paslaugų, tokių kaip bankų kortelės, grynųjų pinigų operacijos, indėliai. Taip gyventojams būtų suteikta galimybė gauti visas būtinas paslaugas ir atlikti visas reikalingiausias operacijas“, – sako susisiekimo ministras J. Narkevičius.

Pasak ministro, Lietuvos paštas galėtų ieškoti būdų, kaip padėti gyventojams patogiai gauti būtinas ne tik pašto, bet ir finansines paslaugas. Susisiekimo ministerija ieško būdų plėsti Lietuvos pašto finansinių paslaugų krepšelį. Tai būtų naudinga tiek atokiai gyvenantiems, nesinaudojantiems internetu ar vyresniems žmonėms, tiek verslo aplinkai.

„Lietuvos paštas nepagrįstai atsisakė finansinių ir skaitmeninių paslaugų plėtros. Verslo aplinka keičia finansinių įstaigų ir verslo struktūrą bei teikiamų paslaugų formas. Įvertinant tai ir atsižvelgus į Lenkijos ar Estijos pavyzdžius, Lietuvos paštas turėtų nuolat ieškoti kelių finansinių paslaugų plėtrai“, – sako ekonomistas S. Kropas.

Dr. S. Kropas minėjo, kad be kitų paslaugų paštas galėtų ieškoti būtų kaip pardavėjams elektroninėje erdvėje teikti patogiausius pardavimo apmokėjimo sprendimus.