Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministras Šiluvoje domėjosi pašto skyriaus likimu ir Mobilaus laiškininko projekto įgyvendinimu

Data

2020 01 07

Įvertinimas
0
IMG_7245 copy.jpg

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius kartu su AB Lietuvos paštas generaline direktore Asta Sungailiene lankėsi Šiluvoje. Dėmesio centre – Šiluvoje įgyvendinamas Mobilaus laiškininko projektas ir pašto skyriaus likimas. Situacijai aptarti ministras susitiko su Raseinių rajono savivaldybės meru Andriumi Bautroniu, Šiluvos seniūnu Juozu Šlepu ir vietos bendruomenės atstovais.

„Šiluva yra svarbus piligrimų traukos centras, todėl reikėtų įsiklausyti į vietos bendruomenės lūkesčius. Mobilaus laiškininko projektas ir pašto likimas turėtų atnešti ne tik ekonominę naudą bendrovei, bet svarbiausia – atitikti vietos bendruomenės interesus bei užtikrinti orias darbo sąlygas įmonės darbuotojams“, – kalbėjo susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius.

Pasak ministro, Šiluvos pašto skyrius metus laiko nebus uždaromas. Per metus AB Lietuvos paštas stebės Mobilaus laiškininko projekto įgyvendinimą bei vertins poreikį ir galimybes jį tobulinti ateityje.

Anot susisiekimo ministro, susitikimo metu visos bendruomenės išsakytos idėjos bei lūkesčiai, įskaitant galimybę neuždaryti pašto skyriaus simbolinę prasmę Lietuvai turinčiose vietovėse galėtų būti įvertintos.

Praėjusių metų spalio mėnesį susisiekimo ministras lankėsi Molėtuose, kur susipažino su mobilaus laiškininko veikla, kartu lankėsi pas gyventojus ir išklausė jų nuomonę apie Mobilaus laiškininko projektą.

Projekto įgyvendinimo eiga domisi ir AB Lietuvos paštas valdyba, kurią aptarė gruodžio 19 d. vykusiame posėdyje.