Susisiekimo viceministru pradeda dirbti Vladislavas Kondratovičius

Data

2019 08 29

Įvertinimas
4
FOTO3012.JPG

Šiandien susisiekimo viceministro pareigas pradeda eiti Vladislavas Kondratovičius, pastaruoju metu dirbęs Susisiekimo ministerijos Kelių ir oro transporto politikos grupės vadovu. Naujasis viceministras bus atsakingas už kelių, geležinkelių, oro transporto politiką, projektą „Via Baltica“, saugų eismą ir darnų judumą, taip pat kuruos valstybės turto ir įmonių valdymą.

Susisiekimo ministerijoje V. Kondratovičius dirba nuo 2013 m. 2013–2014 m. jis ėjo susisiekimo viceministro pareigas, vėliau vadovavo Plėtros ir tarptautinių ryšių bei Kelių transporto ir civilinės aviacijos politikos departamentams. Nuo 2017 m. – AB „Lietuvos geležinkeliai“ valdybos narys.

2007–2013 m. V. Kondratovičius dirbo Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju, prieš tai ilgiau nei dešimtmetį – įvairiose pareigose verslo įmonėse.

V. Kondratovičius Vilniaus Gedimino technikos universitete yra įgijęs Kelių eismo saugumo inžinerijos studijų programos magistro laipsnį. Jis taip pat yra baigęs verslo administravimo ir vadybos bakalauro studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete.