Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susitikime su ministru J. Narkevičiumi Kauno „Detono“ įmonės ir darbuotojų profesinės sąjungos atstovai pristatė poziciją dėl įmonės perspektyvos

Data

2020 02 26

Įvertinimas
1
detonas.JPG

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius kartu su AB „Detonas“ bendrovės administracijos ir profesinės sąjungos atstovais aptarė klausimus dėl įmonės perspektyvų.

Bendrovei siekiant įgyvendinti nustatytus tikslus, bus būtina skolintis 300 tūkst. eurų ar ieškoti kitokių finansavimo galimybių. Lėšos įmonei reikalingos siekiant užbaigti emulsinės amonio nitrato matricos gamybos linijos įdiegimo projektą. Tai leis sumažinti sprogdinimo darbų savikainą, tuo pačiu konkuruoti su firmomis, naudojančiomis įvežtinę rusišką sprogdinimo medžiagą.

AB „Detonas“ numato pagal amerikiečių technologiją gaminti emulsinę sprogstamąją medžiagą, kuri būtų naudojama sprogdinimo darbams atlikti atviruose karjeruose. Įmonėje yra speciali teritorija tokioms medžiagoms saugoti pagal visus Lietuvoje galiojančius teisės aktus, kurių griežtai laikomasi.