Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susitikimuose su asociacijos „Linava“ ir Lietuvos vežėjų sąjungos atstovais aptarti šalies vežėjams aktualūs klausimai

Data

2019 10 04

Įvertinimas
0
6249_e98a.jpg

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius susitikimuose su Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ ir Lietuvos vežėjų sąjungos atstovais aptarė šalies vežėjams aktualius klausimus.

Susitikimuose aptartas rengiamas Europos Sąjungos „Mobilumo paketas“, eilių pasienyje su Baltarusija  problema, numatoma Medininkų pasienio kontrolės punkto rekonstrukcija ir kitų pasienio kontrolės punktų pralaidumo didinimas.

Taip pat kalbėta apie krovinių vežimo į Rytų šalis problematiką – leidimų vežti krovinius skaičiaus didinimą, krovininio transporto kontrolės keliuose stiprinimą ir konkurencingų sąlygų verslui užtikrinimą.

Buvo apsikeista nuomonėmis apie kelių rinkliavos (angl. e-tolling) diegimą Lietuvoje. Nauja apmokestinimo sistema priklausytų ne nuo kelionės laiko, bet nuo transporto priemonės nuvažiuoto atstumo, todėl būtų proporcinga transporto priemonių naudojimuisi keliais. Vežėjus vienijančios organizacijos teigiamai vertina tokios kelių rinkliavos diegimą.