Traukinys Balstogė–Kaunas stos ir Šeštokuose

Data

2017 10 06

Įvertinimas
0
DSC_9195.jpg

Nuo šio penktadienio, spalio 6 d., traukinys Balstogė–Kaunas–Balstogė stos ir Šeštokuose. Papildomai traukiniai Šeštokuose stos dėl prognozuojamo keleivių srauto augimo bei atsižvelgus į Lazdijų savivaldybės ketinimus priemiestinio autobuso grafiką priderinti prie traukinio atvykimo laikų.

Per Šeštokų geležinkelio stotį važiuojantis keleivinis traukinys Kaunas–Balstogė Šeštokuose iki šiol nestodavo, nes geležinkelio stotyje esantis peronas nėra pritaikytas siaurajai europinei vėžei. Todėl Šeštokų gyventojai, norintys keliauti traukiniu, turėdavo vykti į artimiausias traukinio sustojimo vietas – Marijampolę arba Trakiškes Lenkijoje.

„Iki šiol Šeštokuose keleiviai negalėjo būti įlaipinami į traukinį dėl saugumo reikalavimų – nebuvo tam tinkamo perono. Tačiau tokio perono statybos užtruktų, o jų kaina siektų keliasdešimt tūkstančių eurų, todėl nuspręsta ieškoti kitų būdų, kaip saugiai ir patogiai įlaipinti keleivius“, – teigia „Lietuvos geležinkelių“ generalinio direktoriaus pavaduotojas, Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys.

Nuo spalio 6 d. visų reisų Balstogė–Kaunas–Balstogė traukiniai stos ir Šeštokuose, o keleiviai į traukinį bus laipinami naudojant specialias traukinių keleivių laipinimo rampas. Traukinys Balstogė–Kaunas Šeštokuose stos penktadieniais 20.00 val., šeštadieniais ir sekmadieniais – 11.43 val. bei 20.00 val. Maršruto Kaunas–Balstogė traukiniai Šeštokuose stos šeštadieniais ir sekmadieniais 10.29 val. ir 18.43 val.

Dėl papildomo sustojimo Šeštokuose keičiasi ir sustojimų kitose maršruto stotyse laikai. Keleivius, keliaujančius maršruto Balstogė–Kaunas–Balstogė traukiniais kviečiame su tvarkaraščių pakeitimais susipažinti interneto svetainėje www.traukiniobilietas.lt arba telefonu 8 700 55111.