Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Vaizdo konferencijoje Baltijos šalių ministrai kalbėsis apie kelionių lėktuvu apribojimų palengvinimą

Data

2020 05 13

Įvertinimas
0
VNO runway(1).jpg

Šiandien vaizdo konferencijoje Lietuvos susiekimo ministras Jaroslav Narkevič, Latvijos transporto ministras Talis Linkaits bei Estijos ekonomikos ir infrastruktūros ministras Taavi Aas aptars galimybes trims Baltijos valstybėms bendradarbiauti palaipsniui atnaujinant skrydžius ir susitarti dėl maršrutų ir valstybių, iš kurių saugu atvykti į Baltijos šalis, sąrašo sudarymo.

 

Nuo gegužės 15 d. yra atveriamos Baltijos šalių sienos, todėl vaizdo konferencijoje ministrai aptars kelionių lėktuvu apribojimų palengvinimą, taip pat galimybę turėti nuolat atnaujinamą sąrašą valstybių, iš kurių į Baltijos šalis atvykę keleiviai neprivalėtų laikytis 14 dienų karantino ir galėtų laisvai judėti po Lietuvą, Latviją ir Estiją.