Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Valstybinė kelių transporto inspekcija nuo 2011 m. vasario 1 d. visas paslaugas teiks elektroniniu būdu

Data

2010 11 23

Įvertinimas
0
Tokiu būdu vežėjai sutaupys laiko ir finansinių resursų – paslauga bus suteikiama net neišėjus iš darbo vietos. Be to,  užsisakyti paslaugą bus galima bet kuriuo paros metu.
Kad paslaugų gavėjai įgustų paslaugas užsisakyti internetu, jau nuo š. m. liepos mėn. kiekvieno regiono departamento paslaugų administravimo skyriuje įrengta po kompiuterizuotą darbo vietą. Iš šios darbo vietos paslaugų gavėjai gali pabandyti užsisakyti elektronines licencijavimo dokumentų išdavimo paslaugas, peržiūrėti su paslaugos užsakymu susijusią informaciją, sumokėti valstybės rinkliavą ir kt. Jei kyla neaiškumų, Inspekcijos darbuotojai suteikia visą reikiamą informaciją ir konsultuoja, kaip paslaugas užsisakyti internetu.
 
Nuo lapkričio pradžios kiekvienoje kompiuterizuotoje darbo vietoje taip pat sudaryta galimybė užsisakomas paslaugas pasirašyti elektroniniu parašu, prijungtas skeneris leidžia be papildomų rūpesčių nusiskenuoti reikiamus dokumentus.
 
Išsamesnę informaciją apie elektroninį parašą galite rasti Inspekcijos interneto svetainės informaciniame skydelyje „E. parašas“.
Šiuo metu jau 33 proc. Inspekcijos teikiamų paslaugų yra perkeltos į elektroninę erdvę.