Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Vežėjai veiklos leidimus galės gauti paprasčiau

Data

2016 09 30

Įvertinimas
0
vezejai.jpg

Vyriausybė pritarė Susisiekimo ministerijos iniciatyvai sumažinti administracinę naštą vežėjams. Naujovė ta, kad Kelių transporto veiklos licencijavimo taisyklėse nurodytus dokumentus ir kitą informaciją veiklos leidimus išduodančiai institucijai vežėjas gali pateikti ir elektroninėmis priemonėmis per Paslaugų įstatyme nurodytą kontaktinį centrą. Tai įtvirtinta Kelių transporto veiklos licencijavimo taisyklių pataisose.

„Apskaičiuota, kad šis administracinės naštos sumažinimas vežėjams sudarys beveik 14 tūkstančių eurų. Maža to, jie galės sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko, o kai kurios taisyklės nebedubliuos Kelių transporto kodekso nuostatų“, – sako susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.

Kelių transporto veiklos licencijavimo taisyklėse išvardinti informacijos ir dokumentų teikimo būdai taikytini ir licencijas išduodančiai institucijai, kai informacija ir dokumentai teikiami vežėjui.