Vilniaus oro uoste šį pavasarį pradedama intensyviai ruoštis orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijai

Data

2017 03 14

Įvertinimas
0
VNO kilimo-tūpimo takas.jpg

Vilniaus oro uostas pavasarį pasitinka su džiugiomis naujienomis. Pasirašyta sutartis su Vilniaus orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos darbų rangovu – Latvijos kelių tiesimo bendrovės „A.C.B.“ vadovaujamu įmonių konsorciumu, kuriam priklauso ir lietuvių įmonė „Autokausta“. Taip žengiama į Lietuvos oro uostams šiemet svarbiausio projekto kitą etapą.

Kovo mėnesį Vilniaus oro uoste pradedami parengiamieji darbai, padėsiantys pasiruošti pagrindiniam projekto etapui, kuris prasidės š. m. liepos 14 d. Rekonstrukcijos darbus numatoma baigti rugpjūčio 17 d., 23:59 val.      

Kauno oro uoste jau įpusėjo keleivių terminalo rekonstrukcija, kurios metu oro uostas bus paruoštas keleivių antplūdžiui, kai 35 vasaros dienoms čia bus perkelti skrydžiai.     

Didžiausias rūpestis – keleiviai ir jų komfortas, tad jau kreiptasi į vežėjus su prašymu rekonstrukcijos metu pradėti organizuoti efektyvų susisiekimą tarp Vilniaus ir Kauno oro uosto.

Netrukus oro uostuose keleiviai galės rasti dar daugiau svarbios informacijos, kuri kelionės metu padės išvengti nemalonių netikėtumų.