Kita veikla

Susisiekimo ministerijos bendradarbiavimas su užsienio šalimis vykdomas dvišaliu ir daugiašaliu formatu: palaikant ryšius su atitinkamomis užsienio valstybių struktūromis, tarptautinėmis organizacijomis, kitomis institucijomis, užsienio šalių ambasadomis ir nevyriausybinėmis organizacijomis. Ministerija taip pat organizuoja tarptautinių sutarčių ir susitarimų projektų transporto ir komunikacijų srityje rengimą, pasirašytų bendradarbiavimo dokumentų  (dvišalių ir daugiašalių sutarčių ir konvencijų) vykdymą.        

Elektromobiliai

Elektromobilis - transporto priemonė, kurioje energija mechaniniam judesiui atlikti tiekiama tik iš elektros energijos kaupiklio.

Elektromobilių įkrovimo prieiga - elektromobilių įkrovimo sąsaja, per kurią galima vienu metu įkrauti (bent) vieną elektromobilį, arba įrenginys, kuriuo vienu metu galima pakeisti (bent) vieno elektromobilio akumuliatorių.

Elektromobiliai Lietuvoje

Elektra varomų transporto priemonių rinka yra jauna ir besivystanti. Lietuva, kaip ir pasaulis, šiuo metu žengia pirmuosius žingsnius ekologiško transporto link.

Intelektinės transporto sistemos

Intelektinės transporto sistemos (ITS) – tai sistemos, kuriose taikomos informacinės ir ryšių technologijos, įskaitant infrastruktūrą, transporto priemones ir naudotojus, ir eismo valdymui bei judumo valdymui, o taip pat sąsajoms tarp įvairių rūšių transporto. ITS plėtra užtikrina efektyvų spūsčių ir avaringumo mažinimą, eismo kontrolę bei sprendžia viešojo transporto problemas.

Šiuo metu konkursai nėra vykdomi.

Paskutinė atnaujinimo data: 2017-03-21