BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


4 Uždavinys. Didinti darbuotojų antikorupcinį švietimą

Priemonė Vykdytojai Įvykdymo laikas Laukiami rezultatai
23. Organizuoti darbuotojams kursus, susijusius su antikorupcine veikla (NKKP 8.6 priemonė) Susisiekimo ministerijos Teisės skyrius, Personalo administravimo skyrius, įstaigos prie ministerijos Nuolat 10 proc. palyginti su praėjusiais metais padidėjęs mokymus antikorupcijos tema išklausiusių darbuotojų skaičius.
Kursų valandų skaičius, tenkantis vienam kursus išklausiusiam valstybės tarnautojui.
24. Parengti metodines rekomendacijas, padėsiančias užtikrinti Susisiekimo ministerijoje ir įstaigose prie ministerijos Lietuvos Respublikos viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų laikymąsi Susisiekimo ministerijos Personalo administravimo skyrius, įstaigos prie ministerijos 2012 m. II ketvirtis Parengtos metodinės rekomendacijos dėl viešų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje.
25. Įdiegti informavimo apie atsakomybę už korupcinio pobūdžio teisės pažeidimus sistemą (NKKP 8.2 priemonė) Susisiekimo ministerijos Komunikacijos skyrius, įstaigos prie ministerijos 2012 m. I ketvirtis Įdiegta informavimo sistema, kuria vadovaudamiesi asmenys galės sužinoti į kurią instituciją ir kokia tvarka kreiptis dėl korupcijos apraiškų.
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-02-11