BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


5 Uždavinys. Užtikrinti ES struktūrinių fondų paramos administravimo skaidrumą

Priemonė Vykdytojai Įvykdymo laikas Laukiami rezultatai
26. Administruojant projektus, finansuojamus ES struktūrinės paramos ir valstybės biudžeto lėšomis, užtikrinti, kad būtų laikomasi ir įgyvendinamos Lietuvos Respublikos ir ES kontrolės institucijų rekomendacijos ir atsižvelgiama į audito ir kontroliuojančių institucijų pateiktas pastabas ir pasiūlymus Susisiekimo ministerijos Transporto politikos departamentas, Transporto investicijų direkcija, Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos Nuolat Skaidresnis projektų įgyvendinimas, mažesnė klaidų atsiradimo rizika ir korupcijos prielaidų šalinimas.
Rekomendacijos ir jų vykdymas.
27. Įstaigos interneto svetainėje ar interneto svetainėje www.esparama.lt skelbti informaciją apie priimtus sprendimus dėl finansavimo skyrimo projektams, pasirašytas projektų finansavimo ir administravimo sutartis, ir kitą aktualią ir svarbią informaciją, susijusią su projektų įgyvendinimu Susisiekimo ministerijos Transporto politikos departamentas, Transporto investicijų direkcija, Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos Nuolat Ekonomikos augimo veiksmų programos ir Sanglaudos skatinimo veiksmų programos prioritetų priemonių įgyvendinimo aiškumo, skaidrumo ir viešumo užtikrinimas.
Paskelbta informacija.
28. Skelbti įstaigos interneto svetainėje suderintų investicijų programų (investicijų projektų) sąrašą Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos Nuolat Paskelbta informacija.
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-02-11