BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Konkursai į valstybės tarnybą

           Susisiekimo ministerija yra valstybės valdymo institucija, kuri formuoja politiką kelių, geležinkelių, oro transporto, pašto ir elektroninių ryšių srityse. Artimiausiais metais Susisiekimo ministerija didžiausią dėmesį skirs žaliajam kursui, inovacijų ir skaitmeninimo diegimui ir plėtojimui.

    2020 m. VRM atlikto tyrimo duomenimis Susisiekimo ministerija yra lyderė tarp ministerijų darbuotojų įsitraukime, darbuotojų pasitenkinime darbo sąlygomis, mikroklimatu. Ministerijos darbuotojai  itin vertina lanksčias darbo sąlygas, darbo pobūdį, puikius santykius su kolegomis ir vadovais.

 

IEŠKOME KOLEGOS

Biudžeto ir investicijų departamente Ekonomikos ir apskaitos skyriuje

 

Jei žodžiai etika, skaidrumas, korupcija, nepotizmas, dovana  tau turi prasmę, kviečiame prisijungti prie Susisiekimo ministerijos komandos ir kurti aukščiausius skaidrumo  standartus atitinkančią antikorupcinę aplinką kartu.

 

Tikimės, kad:

Esi orientuotas į rezultatą;

Turi aukštąjį universitetinį (magistro)  ar jam prilygintą  išsilavinimą;

Ne mažesnę kaip 2 metų patirtį korupcijos prevencijos;

Nori mokytis ir tobulėti.

 

Susisiekimo ministerijoje rasi:

Kultūrą, grįstą nuolatinio tobulėjimo, pagarbos ir atvirumo, atsakomybės vertybėmis;

Lanksčias darbo sąlygas;

Adaptacijos programą;

Nuotolinį darbą ne tik pandemijos metu;

Draugiškus kolegas ir palaikančius vadovus;

Vidinius ir išorinius mokymus ir renginius;

Gerą mikroklimatą.

 

Atlyginimas 904 – 2053,2  eurų (neatskaičius mokesčių). Konkretus atlygis priklausys nuo darbo patirties ir kompetencijų. Yra galimybė gauti priemokas už rezultatus.

 

Jei kyla klausimų, kreipkitės į Audronę Rutkauskienę, tel. (8 5) 239  3960.

 

Dokumentai priimami iki 2021-09-23.

 

Detali informacija apie pareigybę, kaip pateikti dokumentus čia.

 

ATRANKOS Į DARBUOTOJŲ, DIRBANČIŲ PAGAL DARBO SUTARTIS, PAREIGAS TVARKOS APRAŠAS

 

Kilus klausimų dėl konkursų ar atrankų kviečiame kreiptis į Teisės ir personalo skyriaus vyresniąją patarėją Audronę Rutkauskienę, tel. (8 5) 239 3960 arba el. paštu audrone.rutkauskiene@sumin.lt.