BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Konkursai į valstybės tarnybą

  Susisiekimo ministerija yra valstybės valdymo institucija, kuri formuoja politiką kelių, geležinkelių, oro transporto, pašto ir elektroninių ryšių srityse. Artimiausiais metais Susisiekimo ministerija didžiausią dėmesį skirs žaliajam kursui, inovacijų ir skaitmeninimo diegimui ir plėtojimui.

    2020 m. VRM atlikto tyrimo duomenimis Susisiekimo ministerija yra lyderė tarp ministerijų darbuotojų įsitraukime, darbuotojų pasitenkinime darbo sąlygomis, mikroklimatu. Ministerijos darbuotojai  itin vertina lanksčias darbo sąlygas, darbo pobūdį, puikius santykius su kolegomis ir vadovais.

 

Kviečiame prisijungti prie Susisiekimo ministerijos komandos

Ieškome kolegos (-ės), kuris formuos Susisiekimo ministerijos vizualinį identitetą, atliks kūrybinio grafinio dizaino, maketavimo ir teksto iliustravimo darbus.

 

Tikimės, kad:

Kūryba yra tavo gyvenimo variklis;

Esi orientuotas (-a) į rezultatą;

Tau artimos nuolatinio tobulėjimo, pagarbos ir atvirumo, atsakomybės vertybės;

Turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą;

Turi darbo patirties grafinio dizaino ir kūrybos srityje, moki maketuoti, išmanai grafinio dizaino tendencijas, tipografiką, technines spaudos ir interneto specifikacijas;

Moki dirbti su Adobe paketu  (In design, Photoshop, Illustrator), turi patirties dirbant su judančia grafika (Adobe After Effects);

Esi pasirengęs pateikti savo darbų pavyzdžius;

Esi dinamiškas (-a), imlus (-i) naujovėms, gebi analizuoti ir apibendrinti informaciją;

Moki anglų kalbą (ne žemesniu kaip B2 lygiu).

 

Prisijungęs (-usi) prie mūsų, Tu:

Aktyviai dalyvausi formuojant Susisiekimo ministerijos vizualinį identitetą;

Atliksi kūrybinio grafinio dizaino, maketavimo ir teksto iliustravimo darbus, rengsi aiškinamuosius (explainer) filmukus;

Rengsi grafinio dizaino darbus socialiniams tinklams apie Susisiekimo ministerijos veiklą, svarbiausius projektus ir pan.;

Turėsi galimybę įgyvendinti savo idėjas;

Nuolat tobulėsi ir augsi.

 

Susisiekimo ministerijoje rasi:

Adaptacijos programą;

Lanksčias darbo sąlygas;

Nuotolinį darbą ne tik pandemijos metu;

Draugiškus kolegas ir palaikančius vadovus;

Vidinius renginius;

Vidinius ir išorinius mokymus;

Gerą mikroklimatą.

 

Atlyginimas: 1996–2230 Eur (neatskaičius mokesčių). Konkretus atlygis priklausys nuo patirties ir kompetencijų. Yra galimybė gauti kintamąją dalį ir priemokas už rezultatus.

 

Gyvenimo aprašymo ir darbų pavyzdžių laukiame iki š. m. liepos 7 d. (įskaitytinai) el. paštu audrone.rutkauskiene@sumin.lt, kandidatuojant prašome nurodyti  poziciją – Komunikacijos skyriaus vyriausiasis specialistas.

Pareigybės aprašymas

Kontaktai  pasiteirauti: Audronė Rutkauskienė, tel. 8 (5) 239 3960.

ATRANKOS Į DARBUOTOJŲ, DIRBANČIŲ PAGAL DARBO SUTARTIS, PAREIGAS TVARKOS APRAŠAS

Kilus klausimų dėl konkursų ar atrankų kviečiame kreiptis į Teisės ir personalo skyriaus vyresniąją patarėją Audronę Rutkauskienę, tel. (8 5) 239 3960 arba el. paštu audrone.rutkauskiene@sumin.lt.