copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Apie ministeriją

Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija (toliau – Susisiekimo ministerija) yra vykdomosios valdžios institucija.

Peržiūrėti PDF formatu.

Svarbiausi Susisiekimo ministerijos veiklos tikslai yra formuoti valstybės politiką, organizuoti, koordinuoti ir kontroliuoti jos įgyvendinimą:

1. transporto sistemos funkcionavimo ir visų rūšių transporto infrastruktūros plėtros srityje;

2. keleivių ir krovinių vežimo geležinkelių, kelių, jūrų, vidaus vandenų, oro transportu srityje;

3. formuoti valstybės politiką visų rūšių transporto saugaus eismo srityje;

4. kombinuoto vežimo, transporto tranzito ir logistikos srityse;

5. elektroninių ryšių ir pašto srityse;

6. pavojingųjų krovinių vežimo automobilių, geležinkelių ir vidaus vandenų keliais ir su tuo susijusios veiklos srityse.

 

Susisiekimo ministerijai vadovauja susisiekimo ministras.

Ministerijos struktūrą sudaro 2 departamentai, 2 grupės, 8 savarankiški skyriai. 2020 metų I ketvirtį joje dirbo 130 valstybės tarnautojų ir 30 darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis.

Lietuvos Respublikos nuolatinėje atstovybėje Europos Sąjungoje (Briuselyje) dirba trys Susisiekimo ministerijos deleguoti specialieji atašė: du transporto bei vienas telekomunikacijų ir pašto atašė. Po vieną transporto atašė dirba Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje Kinijos Liaudies Respublikoje ir Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje Kazachstano Respublikoje.

Susisiekimo ministro valdymo sričiai priskirta 17 įmonių, įstaigų, bendrovių.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-03-31