BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Asmens duomenų tvarkymas Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijoje

Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija (Gedimino pr. 17, 01505 Vilnius, [email protected]) tvarko asmens duomenis, vadovaudamasi 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Susisiekimo ministerija tvarko duomenų subjekto (valstybės tarnautojo, darbuotojo, studento, stažuotojo, savanorio, pretendento į valstybės tarnautojus ar darbuotojus, asmens besikreipiančio į Susisiekimo ministeriją ir kito asmens, kurio asmens duomenis tvarko Susisiekimo ministerija) asmens duomenis tik teisėtu, sąžiningu ir skaidriu būdu: 1) jo sutikimu; 2) kai tvarkyti asmens duomenis Susisiekimo ministeriją įpareigoja atitinkami teisės aktai; 3) vykdant Susisiekimo ministerijai pavestas viešosios valdžios funkcijas; 4) kai asmens duomenis reikia tvarkyti dėl Susisiekimo ministerijos teisėto intereso (tik jei duomenų subjekto interesai arba pagrindinės teisės ir laisvės, dėl kurių būtina užtikrinti asmens duomenų apsaugą, nėra už jį viršesni).

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-12-06