BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


  • 1.

   Kur kreiptis dėl kelių priežiūros ir asfaltavimo?

   Atnaujinta: 2020 05 04

  • 2.

   Kaip nusprendžiama kurios gatvės ir kokiu būdu bus remontuojamos šiemet? 

   Remontuotinų gatvių sąrašai sudaromi atsižvelgiant į gyventojų, viešojo transporto įmonių, Kelių policijos prašymus, taip pat gatves prižiūrinčių įmonių ir savivaldybės specialistų vertinimus. Kiekvienai jų pagal asfalto dangos būklę ir kitus aspektus parenkamas tinkamas remonto būdas: duobės gali būti tiesiog užtaisomos asfaltu (dažnai prieš tai jos dar išfrezuojamos), gali būti ištisai asfaltuojama, danga remontuojama karštuoju arba šaltuoju regeneravimo būdais arba tiesiog remontuojamos provėžos. Šaltuoju metų laiku (gruodžio–balandžio mėnesiais) taisomos tik avarinės duobės (gilesnės nei 5 cm) „šaltuoju“ ar perdirbtu asfaltu. Šiltuoju sezonu vykdomi pagrindiniai gatvių remonto darbai.
    

   Atnaujinta: 2020 05 04

  • 3.

   Kokioms gatvėms skiriama pirmenybė? 

    
   Pirmiausia remontuojamos tos gatvės, kuriomis per parą daugiausia pravažiuoja viešojo ir kitų transporto priemonių, kuriose gausu pažaidų ir remontuotinų vietų ir kurių atkarpoje daugiausia provėžų bei nelygumų. Taip pat atsižvelgiama, ar remontas yra tęstinis ir ar gatvė reprezentacinė. 
    

   Atnaujinta: 2020 05 04

  • 4.

   Klausimai ir atsakymai susiję su Lietuvos pašto teikiamomis paslaugomis.

   Daugiau informacijos rasite adresu: https://post.lt/lt/duk

   Atnaujinta: 2020 07 13

  • 5.

   Ekipažų ir įgulos narių elgsenos modelis (algoritmas), siekiant išvengti infekcijos platinimo, tokiems asmenims atvykstant į Lietuvos Respubliką.

   Atnaujinta: 2020 07 13

  • 6.

   Aktuali informacija grįžtantiems ir atvykstantiems į Lietuvą.