BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-04 18:00 iki 2020-12-06 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Bendradarbiavimo per sieną programa

Projektas „Greitojo keleivinio traukinio maršruto Vilnius–Minskas gerinimas“

Projekto paramos gavėjas: Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija
Projekto vykdytojai: AB „Lietuvos geležinkeliai“,
VĮ „Baltarusijos geležinkeliai“
Projekto numeris: LLB-2-170
Projekto pavadinimas: Greitojo keleivinio traukinio maršruto Vilnius–Minskas gerinimas
Bendra projekto vertė: 1087942,98 (EUR)
Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2015 metai

Siekiant pagerinti susisiekimo traukiniais sąlygas, Susisiekimo ministerija kartu su projekto partneriais AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir VĮ „Baltarusijos geležinkeliai“ parengė projektą „Greitojo keleivinio traukinio maršruto Vilnius–Minskas gerinimas“ (angl. „Improvement of express passenger train Vilnius–Minsk“).

Vykdant šį projektą numatoma rekonstruoti Vilniaus geležinkelio stoties peroną, skirtą Vilniaus–Minsko greitajam traukiniui ir tranzitiniams traukiniams, pakeisti Vilniaus stotyje esančius eskalatorius, o Baltarusijos geležinkelių lokomotyvuose, naudojamuose maršrute Vilnius–Minskas, įdiegti modernaus radijo ryšio GSM-R sistemos įrangą. Tai padidins šiuo maršrutu vykstančių keleivių saugumą, aptarnavimo ir teikiamų paslaugų kokybę, žmonėms bus suteikta daugiau patogumų.

Projektas finansuojamas Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programos ir projekto vykdytojų lėšomis.

Vienas iš Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programos prioritetų yra modernizuoti pasienio infrastruktūrą, patobulinti įrangą, susijusią su pasienio punktais, pagerinti valdymo operacijas ir muitinės procedūras.

Šis projektas paskatins Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regionų sanglaudą, teiks ekonominę ir socialinę naudą šių regionų gyventojams.

Plačiau apie projektą

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-11-20