BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Bendradarbiavimo per sieną programa

Projektas „Greitojo keleivinio traukinio maršruto Vilnius–Minskas gerinimas“

Projekto paramos gavėjas: Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija
Projekto vykdytojai: AB „Lietuvos geležinkeliai“,
VĮ „Baltarusijos geležinkeliai“
Projekto numeris: LLB-2-170
Projekto pavadinimas: Greitojo keleivinio traukinio maršruto Vilnius–Minskas gerinimas
Bendra projekto vertė: 1087942,98 (EUR)
Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2015 metai

Siekiant pagerinti susisiekimo traukiniais sąlygas, Susisiekimo ministerija kartu su projekto partneriais AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir VĮ „Baltarusijos geležinkeliai“ įgyvendino projektą „Greitojo keleivinio traukinio maršruto Vilnius–Minskas gerinimas“ (angl. „Improvement of express passenger train Vilnius–Minsk“).

Vykdant šį projektą \rekonstruotas Vilniaus geležinkelio stoties peronas, skirtą Vilniaus–Minsko greitajam traukiniui ir tranzitiniams traukiniams, pakeisti Vilniaus stotyje esantys eskalatoriai, o Baltarusijos geležinkelių lokomotyvuose, naudojamuose maršrute Vilnius–Minskas, įdiegta modernaus radijo ryšio GSM-R sistemos įranga.

Įgyvendinus projektą kelionės tarp Vilniaus ir Minsko laikas sutrumpėjo iki 2 val. 30 min., padidėjo šiuo maršrutu vykstančių keleivių saugumas, aptarnavimo ir teikiamų paslaugų kokybė.

Projektas finansuotas Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programos ir projekto vykdytojų lėšomis.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-12-02