BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Skaitmeninis sektorius

Aktualius kvietimus teikti paraiškas ir visą su paraiškų rengimu susijusią informaciją (paraiškų formas, gaires norintiems teikti paraiškas ir kitus aktualius dokumentus) galima rasti Europos Komisijos Funding and Tenders portale.


2022 m. spalio 12 d. paskelbtas 2022 m. skaitmeninio sektoriaus kvietimas teikti paraiškas. Kvietimui numatytas 277 mln. EUR biudžetas, kuris bus paskirstytas projektams, prisidedantiems prie saugių, greitų ir didelio pralaidumo tinklų, magistralinės infrastruktūros, įskaitant kvantinę komunikaciją, debesijos sąsają ir povandeninius kabelius, tinklų, jungiančių kaimo, atokias ir užjūrio vietoves, stiprinimo ir transporto ir energetikos tinklų skaitmeninimo.

Kvietimų temos ir preliminarus biudžetas:

- 5G aprėptis transporto koridoriuose (30 mln. EUR)
- 5G išmaniosioms bendruomenėms (50 mln. EUR)
- Backbone networks for pan-European Cloud federations (3 mln. EUR tyrimams, susijusiems su konkrečiomis sritimis (pvz., sveikatos debesija), ES regioniniu arba nacionaliniu lygmeniu)
- Backbone connectivity for Digital Global Gateways (100 mln. EUR)
Europos kvantinės ryšių infrastruktūros (EuroQCI) (90 mln. EUR)
Visoje ES veikiančios skaitmeninės transporto ir energetikos infrastruktūros platformos (4 mln. EUR koordinavimo ir paramos veiksmams)

EITP skaitmeniniuose kvietimuose gali dalyvauti ES šalyse, įskaitant užjūrio šalis ar teritorijas, įsisteigę juridiniai asmenys, viešosios ar privačiosios įstaigos (įskaitant bendras įmones). Dalyvavimui taikomi tam tikri saugumo apribojimai, apibrėžti kiekviename kvietimo tekste.

Paraiškų pateikimo terminas: 2023 m. vasario 23 d. 17:00 Briuselio laiku (CET).

Virtuali informacinė diena numatyta 2022 m. spalio 25 d., (https://hadea.ec.europa.eu/news/virtual-info-day-second-connecting-europe-facility-cef-digital-calls-25-october-2022-10-12_en)

Daugiau informacijos HaDEA svetainėje ir Funding & Tenders portale: Nuoroda.


Europos Komisija 2022 m. sausio 12 d. paskelbė pirmuosius Europos infrastruktūros tinklų priemonės Skaitmaninio sektoriaus kvietimus, kuriais siekiama pagerinti Europos skaitmeninio junglumo infrastruktūrą ir prisidėti prie Europos skaitmeninės transformacijos. Iš viso planuojama atrinktiems projektmas skirti 258 mln Eur.

Finansuojamos temos:

5G for Smart Communities (25 mln. Eur)
5G Coverage along Transport Corridors (106 mln. Eur)
Backbone networks for pan-European Cloud federation (80 mln. Eur)
Backbone connectivity for Digital Global Gateways (40 mln. Eur)
Coordination and Support Actions (7 mln. Eur)

Paraiškų pateikimo terminas - 2022 m. balandžio 20 d. (pratęsta).

Daugiau informacijos: Sveikatos ir skaitmeninės ekonomikos vykdomosios įstaigos svetainėjeEuropos Komisijos Funding and Tenders portale. Virtualios informacinės dienos pristatymų įrašus galoma rasti čia.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-10-19