BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Tarpsektorinis bendradarbiavimas

Kvietimas teikti Europos infrastruktūros tinklų priemonės tarpsektorinio bendradarbiavimo paraiškas

 

Europos Komisija  2016 m. rugsėjo 28 d. paskelbė pirmąjį kvietimą teikti Europos infrastruktūros tinklų priemonės (toliau – EITP ) tarpsektorinio (bendras transporto ir energetikos sektorių) bendradarbiavimo projektų paraiškas, siekdama subsidijuoti projektus  pagal 2016 m. metinėje darbo programoje nustatytus prioritetus ir tikslus.

Paraiškos pateiktos pagal šį kvietimą, turi atitikti bendruosius ir specialiuosius tikslus nustatytus metinėje programoje. Pagrindinis tikslas – finansuoti veiklas, prisidedančias prie išmanios ir darnios plėtros, strategijos Europa 2020 įgyvendinimo. Taip pat, padėti Europos Sąjungai pasiekti plėtros tikslus susijusius su transporto ir energetikos tarpsektoriniu bendradarbiavimu.

Pagal EITP tarpsektorinio bendradarbiavimo kvietimą atrinktiems projektams finansuoti planuojama skirti iki 40 mln. Eur.

Projektai, kuriems bus skiriamas finansavimas pagal 2016 m. programą turės prisidėti siekiant šių specifinių tikslus:

Transporto sektoriuje:

  • Darnios ir efektyvios transporto sistemos užtikrinimas, paremtas perėjimu prie inovatyvių mažai anglies dioksido kiekio naudojančių ir energetiškai efektyvių technologinių transporto sprendimų ir sistemų.

Energetikos sektoriuje:

  • Didinti konkurencingumą skatinant tolesnę energetikos vidaus rinkos integracija ir sąveiką tarp elektros energijos ir dujų tinklų;

  • Remti projektus, skatinančius tinklų tarp valstybių narių sujungimą;

  • Vidinių suvaržymų panaikinimas;

  • Energetinės izoliacijos sumažinimas.

     

Paraiškų teikimo terminas –  iki 2016 m. gruodžio 13 d.  

Visa su paraiškų rengimu susijusi informacija (kvietimai teikti paraiškas, paraiškų formos norintiems teikti paraiškas ir kiti aktualūs dokumentai) pateikti tinklalapyje:

https://ec.europa.eu/inea/en/connecting-europe-facility/2016-cef-synergy-call

Taip pat informuojame, kad 2016 m. spalio 10 d. vyko Europos infrastruktūros tinklų priemonės tarpsektorinio bendradarbiavimo srities informacinė diena, įrašą galite rasti čia:

https://webcast.ec.europa.eu/cef-synergy-call-virtual-info-day

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-03-31