BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Atviri duomenys – proveržis susisiekimo sektoriuje

Kiekvienas Lietuvos gyventojas turi prieigą prie atvirtų duomenų portalo data.gov.lt, kuriame viešojo sektoriaus institucijos pateikia duomenis apie infrastruktūros projektų vykdymą, aplinkos taršą, sveikatos įstaigas. Taip pat – ir darbuotojų darbo užmokestį, sudarytas viešųjų pirkimų sutartis bei kitą aktualią informaciją. Šiandien Susisiekimo ministerija duomenų atvėrimo naudą pristatė visuomenei, akademinei bendruomenei ir verslo atstovams kuriant inovatyvius ir kasdienį gyvenimą lengvinančius sprendimus. 

„Duomenų atvėrimas visuomenei skatina inovacijas, naujų verslų atsiradimą, mokslinių tyrimų plėtrą“, – renginyje „AtviriDuomenys – proveržis susisiekimo sektoriuje“ sakė Marius Skuodis.

Atvirų duomenų portale Susisiekimo ministerijos įmonės ir įstaigos yra atvėrusios 25 duomenų rinkinius. Gyventojai jau dabar gali naudotis patogiais žemėlapiais, planuotis savo keliones dviračiu, automobiliu ar elektromobiliu, matyti elektromobilių įkrovos stotelių išdėstymą, greičio kontrolės priemones, apmokestintų kelių ruožų duomenis.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 Pirmyn